Naše služby

Čo ponúkame

Nahrávanie gitár, spevov, klávesov, po dohode vieme zabezpečiť aj priestory na nahratie bicích.

Mixáž skladieb s dôrazom na moderné trendy, s analogovými postupmi a feelingom. Na to využívame širokú paletu pluginov aj hardwarové procesory.

Mastering skladieb podľa súčasných noriem pre digitálne platformy s dôrazom na dynamiku namiesto maximálnej hlasitosti. Samozrejmosťou je aj dodanie verzie mastrovanej pre CD platformu.

Podmienky

Všetkým nami ponúkaným službám predchádza spoločná komunikácia, na základe ktorej Vám vieme ušiť ponuku na mieru podľa Vašich požiadaviek a očakávaní. V rámci tejto komunikácie si ujasníme Vaše predstavy, naše možnosti a v neposlednom rade aj cenu konkrétnych služieb.

Pri všetkých nami ponúkaných službách platí dodať materiál v maximálnej možnej kvalite pre čo najlepší konečný výsledok.

Mixáž

Pri mixáži nemusíte byť fyzicky prítomní, postačujúce je dodať samostatné stopy elektronickou cestou (úschovne, WeTransfer a pod.). Trvá 1-4 dni. Ponúkame 2 opravné pokusy (tzv. revisions).

Mastering

Pri masteringu nemusíte byť fyzicky prítomní, postačujúce je dodať stereo stopu elektronickou cestou (mail, úschovne, WeTransfer a pod.). Trvá 1-2 dni. Ponúkame 2 opravné pokusy (tzv. revisions). Výsledkom sú dve samostatné verzie: pre digitálne streamingové platformy (Spotify, YouTube a pod.) a pre CD formát.